30draugi.lv

Mēs esam tā kā visi citi it nemaz!
Šodien liek: Jēkabs, Žaklīna

Jaunumi

20.12.2007
Pašlaik futbola komanda ir beigusi savas aktīvās gaitas, taču kas zin, varbūt kādreiz atgriezīsies...


15.09.2005
Atkal kādu brīdi nerakstīšu. Tādēļ ka esmu sliktais un esmu pametis paša izveidoto 30draugi.lv komandu. Nu vismaz uz ziemas sezonu. Kādēļ? ai nu gari nestāstīšu - tādēļ ka bija labs piedāvājums no citas jaunas komandas un tādēļ ka es sapratu ka es varu savākto kopā labus cilvēkus komandā bet es no viņiem nemāku izveidot labu komandu. Vot i iešu ka pasaulē pastīties kā lietas notiekās citās komandās!ā un weba atjaunināšanu mēģināšu ka uzticēt Zoomam - jamais tak ir drusku apķērīgs un gan jau nepievils! :) Galvenais atcerieties ka stresa nav! :)

08.07.2005
Nu beidzot visu mudināts esmu saņēmies un taisu apdeitu futbola sadaļai. Ir sākusies vasara un spēlējam divos turnīros. Pārdaugavas atklātajā čempionātā izšķirošajā spēlē par vietu finālčetriniekā zaudējām 71. vsk komandai un palikām uzreiz aiz svitras - 5. nu neko, tālāk cīnīsimies par piekto vietu. Tad vēl spēlējam LAFB Kickoff vasaras līgā kur pirmajā spēlē izcīnijām pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7-2, bet vakar sīvā cīņā mača pašā izskaņā zaudējām ar minimālu rezultātu 2-3. Patreiz Kickoff līga atstāj tādu labu iespaidu un izskatās ka tur visas komandas ir aptuveni vienā līmenī ar mums un nav jāmocās pret tādiem grandiem kā APKA kuri ir daudzas galvastiesas pārāki par mums un vienkārši piesmej mūs uz laukuma. Un tā kā es savu solījumu esmu izpildījis un apdeitojis futbolam teksta sadaļu tad ceru ka arī Šmiga saņemsies un papildinās bilžu galeriju ar pāris jaunām bildītēm. Piis!

13.01.2005
Beidzot tas ir noticis!!!! Ir pirmā uzvara sezonā. Ar 7-4 vakar tika pārspēta SSE Riga/Jadberg komanda. Nu nebija viegli bet izdarījām. Monstrs bija Dima kurs iesita 5 golus un atdeva vienu itdeālu rezultatīvu piespēli.

10.01.2005
Ar jauno visiem! cerams ka jauno gadu sāksim ar jaunām lietām un beidzot arī kādu uzvaru! Tā kā rudenī savāktā komanda ir patiesībā izjukusi tad apvienojāmies ar komandu MaxNet un kopīgi spēlēsim turpmāk SSE Riga turnīrā. Kā veiksies to mēs redzēsim jau šo trešdien spēlē pret SSERiga-Jadberg komandu.

03.12.2004
Esmu nolaidies uz zemes. Sastavs tads drusku pajucis patreiz! Mēģinu kautko labot un līdz otrai kārtai komandu un tās cīņassparu savest kārtībā. Tālākie mērķi patreiz tad ir savākt komandu un Trešajā līgā tikt finālā!!!

01.12.2004
Baigi ņemos. Uz otro kārtu būs komandā izmaiņas sastāvā. Redzēs kas un kā sanāks.

12.11.2004
Vakar nospēlējām labi. Zaudējām gan, bet nospēlējām labi. Pirmajā kārtā mums mērķi ir nedaudz mainījušies un nu primārais vairāk nav par katru cenu uzvarēt. Primārais ir sagatavoties otrajai kārtai un iespēlēt arī trešo četrinieku. Vakar manuprāt tas arī izdevās tīri labi. Beidzot gan arī mani īsti neapmierināja tiesneša darbība, bet nu noteikti ka ne jau tādēļ mēs zaudējām. Vēl man šķiet ka mēs varētu būt arī atraduši optimālos virknējumus pirmajiem diviem četriniekiem. Vakardienas variants manuprāt uz laukuma sapratās tīri OK. Ceram arī uz to ka vārtusargs atveseļosies drīz un atgriezīsies vārtos. Piis.

08.11.2004
Sestdien bija ahūnākais zāģis. Principā smagākā sagrāve mūsu komandas pastāvēšanas vēsturē. Zinu, zinu gribat dzirdet manu taisnošanos un iemeslus. 1. nebija mums vārtusarga un es kā vārtusargs esmu nu dikti lēns tomēr. 2. Pirmo reizi šosezon spēlējām uz lielā laukumu un mūs vienkārši taktiski piesmēja. 3. Zaudējām fiziskajā un mūs vienkārši noskrēja. 4. Viņi vienkārši ir Stiprāki par mums. Kā rādās viss kvalifikācijas cikls vēl decembris viss, mums paies smagās cīņās, jo mēs neesam vēl gatavi tādam līmenim kā Apkas un Baltik bogs komandas.

04.11.2004
Par vakardienas spēli un pēc spēli es nevēlos vispār neko komentēt. Ļoti ceru, ka visi izdarīja secinājumus un nekas tāds vairs mums komandā neatkārotsies.

03.11.2004
Ir jaunumi. Esam tikuši pie sponsora komandai! Gribat zināt pie kāda??? Turpmāk mūs atbalstīs LATVIJAS UNIBANKA!!!!! Patreiz ciku caku caku, šujam spēlētājiem jaunus kreklus. Vēl arī mūsu kvalifikācijas apakšgrupā ir notikušas izmaiņas un ir klāt nākusi vēl viena komanda FC Raita. Šī komanda nav mums zināma, bet ļaudis runā ka arī viņa esot spēcīga un pastarīši grupā diez vai būšot. Kā ir patiesībā to uzzināsim jau tuvākajās spēlēs.

29.10.2004
Vakar spēlējām pret ļoti spēcīgo komandu APKA. Piekāpāmies ar minimālu rezultātu 5-6. Principā spēli varētu dalīt divās daļās. Pirmais puslaiks bija pilnīgs murgs un jau pirmajās divās minūtēs mūsu vārtos ielidoja trīs bumbas.Izdarīt nespējām neko sakarīgu un līdz puslaika beigām no vārtiem nācās izķeksēt vēl divas bumbas. Otrā puslaika sākumā pēc ātri realizēta stūra sitiena (nu paveicās mums arī, jo bumba vārtos ielidoja no rikošeta) visa komanda saņēmās un ātri iesita vēl četrus vārtus panākot izlīdzinājumu 5-5. Un tikai pašās spēles beigās pretiniekam izdevās iesist vēl vienu golu un izraut uzvaru ar 5-6. Ir paties prieks ka pie bezcerīgā 0-5 komanda tomēr nenokāra degunu un turpināja cīnīties. Domāju ka šī spēle ir lielisks pierādījums tam ka ja mēs saņemamies mēs spējam cīnīties pret jebkuru pretinieku. Manuprāt vakar labākie bija Balodis, kurš dabūja Hat-trick (trīs goli) un Pikša, kurš Balodim iedeva trīs lieliskas piespēles. Nuko redzēs kā ies nākam ceturtdien pret Tikpat ļoti spēcīgo Baltic Bogs.

22.10.2004
Nozipājām vakar pirmo spēli, 0-5 zāģis pret spēcīgo Wood brothers komandu. Īsi rezumējot - Vārtusargs nospēlēja vienkārši lieliski! Pirmais četrinieks ielaida vienu golu. Bija kļūdas bet nu ne dikti monstrālas, otrais četrinieks nozipāja labi, Māris uztaisīja daudz labus un spēcīgus sitienus, Trešais četrinieks ielaida četrus golus. Biku tā kā pa daudz. Dažam labam jāpastrādā vēl trenniņos un jāsaprot, ka pret šādām komandām nevar spēlēt šā tā lēnām ar domu.Tas vairāk nav pagalma līmenis! Bet nu Nekas tā bija tikai pirmā spēle!

05.10.2004
Kādu laiciņu nav bijušas nekādas ziņas. Vai ir mums jaunumi? Nu ir! Esam pārvākušies no daugavas stadiona uz zāli un gatavojamies ziemas sezonai, lai spēlētu pamatā SSE RIGA - APKA CUP, kā arī vēl kādā ziemas turnīrā (kādā tas tiks izlemts sezonas gaitā). Esam tikuši arī pie trennera un sastāvs arī ir tāds atjaunināts. Daudz jaunu seju un arī viena veca (welkam Mārci). Ar paša SSE RIGA CUP kvalifikācijas izlozi gan mums nav reāli paveicies, jo esam ielozēti "Nāves grupā". Ar mums kopā ir ielozētas tādas ļoti spēcīgas komandas kā "Wood brothers", "APKA juniors", "FTA/TUC" kā arī pagājušā gada otrās vietas ieguvēji "Baltic Bogs". Tomēr neskatoties uz to, komandas mērķis jebkurā gadījumā ir ieņemt 3-4 vietu, lai varētu spēlēt otrajā (silver) līgā. Par tuvākajām spēlēm informēšu jūs visus kautkad ap 15. oktobri kad būs jau zināms pirmās kārtas kalendārs.

16.08.2004
Vakar nospēlējām pēdējās divas spēles APKAS turnīrā. nospēlējām jau it kā labi. Viena vinne ar 2-1 un viens zāģis ar 2-3. tā rezultātā laikam esam palikuši 15 vietā. Itkā jau sūdīgi, bet nu ko var gribēt ja spēles ir svētdien no rīta un regulāri kāds ir pilnīgi pohains un nelietojams. Nu principā šis turnīrs pagājauz tāda kā komandas plosta rēķina. Vakardienas spēlēm vārtusargu sarunājām tikai 15 minūtes pirms spēles sākuma (Dainis tā kā apslimis bij). Līdz ar to pirmās spēles pirmo puslaiku vārtos nostāvēju es. Un pat nesataisīju sūdus un neko neielaidu, un vienu tādu bīstamu sitienu atvairīju :) Atkal nemācējām realizēt izveidotās situācijas. Pirmajā puslaikā vien bija divi sitieni pilnīgi tukšos vārtos un abus ielikām pa stangu. Wa da fak??? Otrajā spēlē sākām ar 0-1, bet nu drīz vien jau izvirzījāmies vadībā ar 2-1. Un tad otrajā puslaikā es pamanījos panākt spēlē lūzumu. Viens pats pret tukšiem vārtiem no attāluma kādi 2-3 m pārcēlu bumbu pāri vārtiem. Kā tas ir iespējams neprasiet, nezinu (norakstīšu to uz sitienu ar kreiso kāju). Un mirkli vēlāk jau es kļūdījos aizsardzībā, palaižot garām savu cilvēku kurš pamanījās pārspēt mūsu vārtsargu. Un tad vēl spēles pēdējās sekundēs nopelnījām piekto sodu kuru ar pendeli arī pretinieks realizēja. skumji. Bet nu visumā jāsaka ka nospēlējām normāli. Tagad jāsāk lēnām gatavoties ziemas sezonai. Tur gan ir mērķis nokapāt labāk šosezon.

06.08.2004
Esam sasnieguši pagaidām savu lielāko sasniegumu. Otrā vieta Latvijas smilšu futbolā. Finālā Spēlējot bez komandas līdera Aleksandra Viskuba, mēs piedzīvojām ļoti pamatīgu sagrāvi 0-9. Spēles laikā radās iespaids ka gandrīz visa komanda ir zaudējusi jau pirms turnīra un parādītā spēle bija katastrofiski slikta. Pirmie vārti kuri tika zaudēti jau spēles pirmajās sekundēs ar pirmo sitienu no centra izteica visu. Prieks protams ir par otro vietu, bet nu ir pamatīga škrobe par šitādu zāģi. Prieks ir arī par Sašu kurš saņēma turnīra rezultatīvākā spēlētāja titulu un Pikšu kurš tika atzīts par komandas vērtīgāko spēlētāju. Pēc spēles sekojošajā pārstāvju sanāksmē tika nolemts ka arī mēs piedalīsimies Latvijas Neatkarīgās Smilšu Futbola asociācijas dibināšanā.

23.07.2004
YES!!! Esam finālā. Vakar pusfinālā diezgan saspringtā spēlē ar rezultātu 6-5 pārspējām Anniņmuižas komandu un iekļuvām finālā. Tur pretī mums nāks nu ļoti spēcīgā Dinamo Lat komanda. Objektīvi skatoties mums uzvarēt izredzes ir nu ļoti niecīgas, taču neviens taču arī neticēja ka grieķi vinnēs eiropas čempi. Vakar atkal rezultatīvākais bija Saša, kurš ar pāris smukiem un netveramiem raidījumiem nodrošināja mums uzvaru!

23.07.2004
Turpinām kapāt smilšu futbolu. Vakar bija ceturtdaļfināla spēle pret komandu "Imanta". Spēlējot bez diviem pamatsastāva spēlētājiem vinnējām ar rezultātu 8-6. Uzvaru mēs nodrošinājām jau spēles pirmajā puslaikā kad iesitām piecus vārtus. Pati spēle gan jāsaka ka izvērtās tāda parupja. Pretinieku komanda bija lielākoties jauni puikas kuri zaudēja mums masā un īsti nevarēja fiziski pacīnīties ar mums, tādējādi to kompensēja ar nepārtrauktu raušanu aiz krekliem un rokām. Un atiecīgi arī mēs ik pa brīdīm uz šīm rupjībām atbildējām. Diemžēl tiesnesis īsti negribēja reaģēt ne uz vienas komandas pārkāpumiem. Lai nu kā uzvara ir izcīnīta un tagad jāgatavojas pusfinālam, kurā organizatori mums nezināmu iemeslu dēļ pēkšņi ir samainījuši pusfināla komandu pārus. Tādējādi mums pusfinālā var sanākt cīņa pret ļoti spēcīgo komandu Dinamo-Lat. Mēs ar šādu pavērsienu nēesam mierā un mēģināsim panākt savu taisnību aizkulisēs. Vai izdosies? Nezinu. Bet nu nav smuki pēkšņi turnīra vidū izmainīt pley off sistēmu. vēl jo vairāk neinformējot par to komandas.

14.07.2004
Vēl viena uzvara. Spēlējot pamatīgā lietū pārspējām SSE Riga komandu. Spēles sākumā nokļuvām zaudētāju lomā ar rezultātu 0-3. bet spēles otrajā periodā pratām rezultātu izlīdzināt tādējādi panākot 3-3. Un pēdējais periods jau aizritēja zem mūsu spiediena un galarezultātā pārliecinoša uzvara ar rezultātu 8-3. Jāuzteic arī vārtusargs Dainis kurš šinī spēlē atvairīja divas pendeles un vienu tiešo brīvsitienu. Rezultatīvākais atkal bija Saša kurš šoreiz guva "tikai" četrus vārtus.

08.07.2004
Ar pārliecinošu uzvaru 14-2 esam sākuši dalību "Latvijas Čempionātā Smilšu futbolā". Ļoti lielu ieguldījumu komandā deva divi leģionāri. Sašas kontā astoņi vārti (vecīt - tu esi mans varonis) un Max ir stabils aizsardzības balsts. Tagad gatavojamies nākamajai spēlei. Uzvaras gadījumā mēs automātiski iekļūstam labāko astoņniekā un turpinām cīņu. Un šeit nu ļoti nenāktu par ļaunu līdzjutēju atbalsts. Sīkāka informācija ir atrodama šeit!

07.06.2004
Vēl divas spēles Apkas turnīrā ir aizvadītas. Pirmo spēli nospēlējām stipri sūdīgi. Pretinieks "Divi Auto" bija normāla komanda, bet ne neņemama. Prosta kautkur ir reāli pazudis fiziņš un sportiskā forma. Un ne jau tikai man. Koroč skarbi. Arī mums bija daudz labas iespējas bet arī realizācija pamatīgi kliboja. Un pretinieku vārtusargs arī normāli stāvēja. Otrajā spēlē pret komandu Maxnet pirmo puslaiku arī nospēlējām reāli sūdīgi un pakāsām 0-2, bet tad pārtraukumā saņēmāmies, nospēlējām disciplinētāk aizsardzībā un parādījām raxturu izvelkot spēli ar 3-2.

24.05.2004
Nospēlējām vakar pirmās divas spēles APKAS vasaras turnīrā. Pirmajā spēlē pret "Mangaļi" Piekāpāmies ar rezultātu 1-2. Mēs gan pirmie guvām vārtus jau pašā pirmajā uzbrukumā un arī visu atlikušo spēles laiku mēs kontrolējām spēli, tomēr vārtus gūt nepratām. Man domāt ka mūsu komandā nebija neviena spēlētāja (atskaitot vārtusargu) kuram nebūtu bijusi vismaz viena ļoti laba iespēja gūt vārtus, tomēr bumba spītīgi atteicās lidot vārtos. Tā lidoja garām vārtiem, pa stangām, virsū vārtusargiem un aizsargiem, bet tikai ne vārtos. Pretiniekam nebija iespējas vispār, bet viņi pamanījās izmantot divas mūsu kļūdas uz uzvarēt spēlē kopumā. Otrā spēle bija pret spēcīgo "Melnā roze". Arī šinī spēlē mēs pirmie iesitām vārtus un lielāko daļu pirmā puslaika bijām vadībā. pirmais puslaiks noslēdzās 1-1. Lai aī pretinieks diezgan jūtami kontrolēja spēli un mūs pat tā kā spieda, mēs tomēr pamanījāmies izveidot vairākus labus pretuszbrukumus kurus atkal nemācējām realizēt. Tā visa rezultātā otrā puslaika vidū pēc otrajiem pretiniek vērtiem mēs salūzām un gala rezultātā zāģis ar 1-6. Secinājumus arī izdarījām. Divu mēnešu nespēlēšana ir likusi sevi manīt gan fiziskās formas ziņā gan arī tehniskās. visu laiku kautkas nedaudz pietrūka bumbas apstrādē pirms sitiena un tā kautkā. Bet nu manuprāt lai arī zaudējot mēs tomēr abas spēles nospēlējām labi.. Redzēs kā būs tālāk.

07.05.2004
Lēnām gatavojamies vasaras sezonai.Domājam 15.05.2004 aizbraukt uz Cēsīm un uzspēlēt vienā Cēsu pilsētas turnīrā. Un tad vēl 23.05.2004. mums būs jāaizvada pirmās spēles SSE Riga - Apka turnīrā.

12.04.2004
Atkal drusku bija klusums. bet nu nekas jau liels it kā nenotika. Toties tagad gan esam sasparojušies un papildinājuši sastāvu ar vairākiem vadošajiem Fk "Reals" spēlētājiem un visas vasaras garumā piedalīsimies FK APKA un SSE RIGA kopīgi rīkotajā vasaras minifutbola turnīrā. Sīkāka informācija ir atrodama šeit!

13.03.2004
Divi no mums, Es (Udža) Mārtiņš Balodis, ir izcīnījuši šogad Banku kausu futbolā, pārstāvot Unibankas komandas rindas. Suminām!

12.03.2004
Tā tā! Drusku esmu bijis oflainā kādu laiku un nav tādēļ bijuši nekādi updeiti. Nu jaunumi ir tādi ka Esam nospēlējuši vēl vienu mazu turnīreli un atkal nebijām pēdējie :) Tad vēl šitanī turnīrā palikām bez diviem vadošajiem spēlētājiem - Max sačakarēja potīti, bet Pikša forši ielika ar pieri grīdā. Tagad viņam ir pāris šuves. Stulbi. Un Pavasara minifutbola turnīrs "30Draugu kauss" izskatās ka tik drīz nenotiks. Nu galīgi nav laika ņemties ar organizēšanu. Moš pabeigšu maģistratūru un tad vasarā saņemšos šo projektu pabeigšu!

03.02.2004
Nu tā. ir vēl viena uzvara!!!! ar 4-1 vakar bijām pārāki par fenster komandu. Drusku ir prieks!

28.01.2004
Njaa. vakar siivaa kapiņā piekāpāmies FK MSMC. 3-4. pēc pirmā puslaika bijā pat vadībā 2-1. laikam kārtīgi nesakoncentrējāmies un pāragri sākām priecāties par uzvaru! Visu cieņu pretiniekam par spēju saņemties un it sevišķi viņu vārtusargam kurš ļoti labi spēlēja.

28.01.2004
Vakar pēc spēles izdomājām ka mūsu komandai ir vajadzīga dzimšanas diena, par to tika izvēlēts pirmais oficiālais trenniņš 15.09.2003! So turpmāk katru gadu ir nolemts 15. septembrī atzīmēt FK 30draugi.lv jubileju!

26.01.2004
Njaa. kautkā neiet. Vīkendā mūsu zālē bija uzsprāgušas kautkādas trubas un avārijas stāvokļa dēļ nācās pārcelt spēli ar Fenster komandu 02.02.2004

26.01.2004
Spēle ar FK MSMC ir pārceltu uz 27.01.2004

20.01.2004
SSE Riga Cup ir atlikušas vairs tikai divas spēles! So esmu sācis jau piestrādāt pie projekta "30Draugu kauss". Domājams ka būs divu dienu turnīrs priekš kādām septiņām, astoņām komandām. Aptuvenais turnīra norises laiks varētu būt marts - aprīlis! Info vēl sekos!

09.01.2004
Nu ko. pēc jaunā gada esam tā kā drusku atguvušies. Jāsāk atkal spēlēt. Rīt pret Ranners būs grūti. Bet nu pret Fenster un MSMC komandām esam nobrieduši uzvarēt! kas no tā visa iznāks ta jau manīs!

16.11.2003
Pēdējās spēlēs ir ticis manīts zināms progress. Esam sākuši spēlēt cenšoties ievērot spēles disciplīnu. Arī uzbrukumā mēģinām spēlēt ar "galvu" un haotisku situāciju vietā izspēlēt apdomātus uzbrukumus. Šeit liels nopelns ir komandas jaunpienācējam Maxam. Vēl vairākas spēles pēc kārtas ir manīti daži komandas atbalstītāji. Arī jums Thnx. Bet toties ir pazudis komandas pirmais oficiālais fans Zauls ar atbalsta komandu. :( where are You men???

02.11.2003
Vai tas saucās "Neveiksmju sērija"??? Vienā nedēļas nogalē Veseli pieci nopietni satraumēti spēlētāji. Kā rādās pret Parex būs jāspēlē bez maiņām.

30.11.2003
Vakar spēlēju pohains. Biju lēns. Citiem negaaja labaak! Jāmaina atieksme!

22.11.2003
Skan famfāras!!!! Ilgi gaidīta mūsu pirmā uzvara SSE Riga CUP turnīrā beidzot ir sagaidīta!!! ar 5-3 tika pārspēta komanda Fenster. cerams ka nu maisam gals būs vaļā un nu uzvaras nāk bariem!

21.11.2003
Nu ko! ir jaunumi. no komandas ir pazudis un laikam jau vairs neatgriezīsies Mārcis, tā arī neaizvadot nevienu spēli. :(
Toties komanda ir ieguvusi jaunu spēlētāju ar labiem skiliem - Max Grishchenko

20.11.2003
Nu ko es varetu shodien teikt? Nu protams tikai un vieniigi to ka APSVEICU Latvijas futbola izlasi ar uzvaru pār Turkiem. mums bij iespeeja redzeet divas fantastiskas speeles! apsveicu arī visus tos kuri nenolaida galvu un ticēja ka mees varam nokļūt Portugālē, un apsveicu visus kuri ir ar un par futbolu. Šī Latvijas futbolam ir liela diena. Nu ko tad ņemam atvaļinājumu jūnijā un tiekamies visi Portugālē!!!
Lai spēks ir ar jums!!!!

02.11.2003
Aizvadījām pirmos spēli SSE RIGA CUP sastāvā un sīvā cīņā piekāpāmies SSE Riga Alumni komandai. Ir arī priecīga vēsts - Komandai ir Pirmais Oficiālais Organizētais Fans - ZAULS. SUMINĀM!!!!!! Ja kāds grib pierakstīties fanu klubā lūdzu reģistrējieties pie Zaula! :)

31.10.2003
Spēle ar FK APKA. Varbūt ka 30draugiem ir arī draugi futbol fani? Kuri var mūs atbalstīt šinī grūtajā spēlē?

25.10.2003
Atkal zāģis. Šoreiz pret TUC 3 : 8, Izdarījām secinājumus - Jātrnējās

24.10.2003
Zāģis pret FK Reāls 2 : 6, Skumji  bijām cerējuši ka tomēr spēsim Reālu uzvilkt