30draugi.lv

Mēs esam tā kā visi citi it nemaz!
Šodien liek: Baņuta, Žermēna, Vilija, Vits

Vecumi :)

25.01.2008
Ziņas no Udžas:
- 5.diena. Viss besī. Nekā jauna. Sniegs balts, ledājs zilgans, saule dzeltena. Cik var?
- Bārā sēžam ar džekiem no Maskavas. Afigenna rēcīgi un spēcīgi. "Pravitelstvo gavno! Glavnoe shto mi, pacani, drug druga ponimajem!" Joptvai! Es runājot kā žīds! Nu pēc akcenta... Tas džeks man vēl par Salaspili atbildēs...
Update: - Sporta nometne ir beigusies. Sēžam saulītē, dzeram alu, pīpējam cigāru. Dzīve ir skaista. Puikas - i m comming home!
21.01.2008
Papildināju joku sadaļu! :)) Visiem par lielu prieku jaungada bildes ienākušās...
17.01.2008
Kaspis uzcepis nelielu intro priekš velo sadaļas. Novēlu lai nākotnē entuziasms neapsīkst un sadaļa papildinās ar daudz interesantu lasāmvielu :)
15.01.2008
Ir ienācies stāsts no Udžas -> 30draugu piedzīvojumi Tīreļpurvā – jeb 30draugi.lv Strēlnieku piemiņai... I daļa
11.01.2008
Testa režīmā palaidu forumu! :)
08.01.2008
Sveiki kungi un dāmas,
Tātad kā jau kādu laiciņu atpakaļ runājām tad 12.01.2008 vajadzētu uztaisīt nelielu pārgājienu pa pirmā pasaules kara cīņu vietām Ložmetējkalnā un Tīreļpurvā.
Mūsu jaukā komūna gan šoreiz ir sadalījusies divās daļās: Slimie un Skaistie!
Slimos vada Zauls un viņi dodas pārgājienā 12.01.2008. pa dienas vidu ar nakšņošanu purvā. Par šo sīkāku info Jums uzrakstīs un sniegs Zauls
Skaistos organizēju es un plāns ir sekojošs.
12.01.2008 pulksten 10.00 satiekamies kaukur Rīgā – teiksim pie Jūrmalas šosejas SKY.
Dodamies uz Mangaļu muzeju Tīreļpurvā un ~ no turienes sākam vēsturiski pētniecisko pārgājienu pa I pasaules kara Ziemassvētku cīņu vietām piemiņas vietām.
Nejauši satiekam slimos un saprotam ka pietiek!
Līdz ar krēslas iestāšanos cenšamies atgriezties auto.
Dodamies uz “Lāčiem” papusdienot vai pavakariņot.
Dodamies uz brīvkalniem un nedaudz paraļļojam ar saviem spēkratiem (atbalstam raļļojošos draugus, un kautkā izklaidējamies)
Vakarā atgriežamies Rīgā un ja kādam ir vēlēšanās tad Ivars noteikti ka neatteiksies novadīt ekskursiju pa lamatām
Tā kā ejam divās maiņās tad mēs varētu arī uzrīkot sacensību kura brigāde apmeklēs vairāk vietas, un kura komanda ilgāk gulēs purvā .

Visi skaistie un slimie kam ir interese piedalīties lūdzu painformējam mani (epastiski vai telefoniski)

-Udzha-
01.01.2008
Jaunais gads Igaunijā tiešām pienāca lēnām un divreiz, ar to arī visus apsveicu!

21.12.2007
Dārgie draugi! Par cik jūs esat visforšākie draugi pasaulē un esat tā kā visi citi it nemaz, es esmu jums sagatavojis nelielu ziemassvētku dāvaniņu!
Saņēmos un nomainīju mūs midzenim dizainu, kas nebija mainījies kopš tās dzimšanas pirms pieciem gadiem! Šādas tādas lietiņas vēl ir jāpieslīpē un man ir pāris idejas, ko vajadzētu uzlabot, bet nu kopumā ņemot tas izskatās šādi. Ņemiet par labu to, kas nu ir sanācis. Būtu labi, ja arī TU, manu mazo draudziņ, nākamgad saņemtos un papildinātu mūsu rakstu krātuvīti, uzrakstot kādu aizraujošu stāstu, uzorganizētu kādu aizraujošu pasākumu, lai varam papildināt foto galeriju, izveidotu informāciju velo sekcijai (Kaspi, Udža nu vi menja poņeļi!), papildinātu ne-darbu sarakstu (Pokucīt, Zauls nu vi menja poņeļi!), jeb izveidotu kādu pavisam jaunu tematisko sleju! Kopā mēs varam ne to vien paveikt!
Novēlu jums visiem priecīgus ziemassvētkus un prātīgi sagaidīt jauno gadu! Lai jums nākamgad trāpās tikai zebras baltās svītras, lai jūs vinnētu super bingo loterijā (neaizmirstiet par draugiem), lai jūs uzaicinātu šefs uz savu kabinetu un teiktu "tu esi labi strādājis/jusi es tev pielikšu pie algas", lai jums autiņš nekas neplīst un vienmēr pilna bāka, lai jums miers mājās un sievietei/vīrietim labs prāts (kam vēl nav mājās, tas lai atrod kādu ar mierīgu prātu), lai jums ne tikai nākamais, bet nākamie septiņi būtu treknie gadi!

Un tagad sadosimies rokās... mēs esam veseli...

Bučas visiem
jūsu Šmiga :)
20.12.2007
Uz jaungada braucienu ir 4 brīvas vietas! Droši veicam aptauju draugu lokā, varbūt kādam ir vēlme piedalīties!
17.12.2007
Eglīte, svecītes
Priecīgi mirdz.
Pamazām nodeg
Gan māja, gan pirts.
12.12.2007
Kungi un dāmas ir ienākusies jaungada pasākuma programma, kā arī ir pienācis laiks samaksāt pilnu summu, par jaungada braucienu! Jā! Arī tiem, kas vēl nav veikuši pirmo iemaksu! Lūgtum to izdarīt līdz šā gada 20.decembrim!
Saņēmējs: ULDIS KLEPERS
Banka: HANSABANKA
Konts: LV02HABA0551012887595
Info: PAR DALĪBU SVINGERU JAUNAJĀ GADĀ


P.S.Vēl ir 2 vai 3 brīvas vietas!
29.11.2007
Ir attīstītas Augstrozes kausa bildes!

28.11.2007
Iemetu info par Augstrozes kausu! Laicīgi ne? :))
26.11.2007
Kungi un dāmas! Autobuss ir pilns! Vietu nav! Full! Tulvil! Finito! Ja jūs nav šajā sarakstā, tad jūs nav vispār! Tagad, jums visiem ir jāveic svarīga missija -> līdz 5.decembrim jāieskaita pirmā naudiņa - 25Ls!
Saņēmējs: ULDIS KLEPERS
Banka: HANSABANKA
Konts: LV02HABA0551012887595
Info: PAR DALĪBU SVINGERU JAUNAJĀ GADĀ

Misijas neizpildīšanas gadījumā jūsu vietu ieņems cits gribētājs (tādu nav maz)! Ticiet man, viņi to izdarīs ar platu smaidu sejā!

Un galvenais atcerieties! Jaunais gads Igaunijā pienāk lēnāk nekā dzimtenē!
22.11.2007
Pa ilgiem laikiem uzrakstijās stāsts -> Pretī valsts svētkiem, jeb atgriešanās gaterī!
21.11.2007
Pēc skatītāju lūguma šeku, reku bildes no pasākuma "Pretī valsts svētkiem"! Kungi, vai atceraties? ;-))
20.11.2007
Apsveicu visus laivu brauciena dalībniekus ar jūras sasniegšanu! Nemaz nebija lieki! Bija gan ūdens, gan koki, gan slapjas kājas, gan ugunskurs, gan desas, gan speķa maizītes ar sīpoliem, gan karsts rums ar upeņu sulu, gan konservi, gan aukstums, gan naidīgs fāters pie autobusa stūres, gan nēģu murdi, gan jūra, gan draugi, gan valsts karogs, gan salūts! Bildes būs...

Bet pagaidām nedaudz varat ielūrēt jāņu bildēs. Cik nu ir, tik ņemiet par labu.

Starp citu, jaungada saraksts man pašlaik izskatās šāds! Braukt gribētājiem atgādinu - ja jūs nav tajā sarakstā, tad jūs nav arī autobusā! Ja kāds grib tur iekļūt, tad rakstiet pļurkstētavā, jeb man uz meilu!
16.11.2007
PRETĪ VALSTS SVĒTKIEM !

Pasākuma sauklis kā jau katru gadu - Zēni ticiet man, finišs būs jūrā!

Tiekamies 17.11. plkst. 21.15 Rīgas autoostā un brauksim visi kopā romantiski ar SABIEDRISKO AUTOBUSU ( kas brauks, tiem līdz piektdienai jāpiezvana Pokemonam un jāpiesakās, tad viņš jums priekšlaicīgi nopirks biļeti). Ar autobusu kā jau 60tajos gados vedīsim arī laivas (vēlams nepiepūstas), somas (vēlams pilnas), pudeles, (vēlams atkorķētas un salonā)..

Līdz jāņem laiva ar visiem piederumiem, siltas nemirkstošas drēbes, patriotiski atribūti un visu pārējo.. Jā, Udzha, varat ņemt arī spiningus..

Pakaļ mums atbrauks no rīta .. varbūt ..

Tie, kas nav apzināti un grib braukt – laivas meklējiet paši, turp braucam ar autobusu (obligāti), atpakaļ transportu meklējat paši.
09.11.2007
Iemetu 1/5 daļu Karēlijas bilžu. :)
07.11.2007
Dārgie draugi, draudzenes, mīzalas mīzali un mīzalas (o ble, ievērtējiet, mīzalas abās dzimtēs ir mīzalas Ivars teica, ka jāraksta šādi)! Kur tie gadi, kad pēdējo reizi piesmējām Igauņu zemi! Vai maz atminaties pērno reizi, kad iznesāmies baigi?
Uldiņš kārtējo gadu, nu jau 5to pēc kārtas (ievērtējat! jubilejas tuss!) ir uzcepis skaistu piedāvājumu par Igauņu zemi, dalības maksa 54LVL tamdēļ lūgtum sarosamies un gribētbraucēji piesakamies pļurkstētavā, jeb rakstot uz 30draugi@gmail.com! Vietu skaits ir ierobežots!
Braukt gribētājiem līdz 5.decembrim jāieskaita pirmā naudiņa - 25Ls! Pārējo nedēļu pirms brauciena!
Saņēmējs: ULDIS KLEPERS
Banka: HANSABANKA
Konts: LV02HABA0551012887595
Info: PAR DALĪBU SVINGERU JAUNAJĀ GADĀ

Un galvenais atcerieties! Jaunais gads Igaunijā pienāk lēnāk nekā dzimtenē!
02.11.2007
Pārvācāmies uz Reiņa serveri. Lielum lielais paldies par vietu!
24.10.2007
Ar joni tuvojas jaunasi gads, tamdēļ aši vajag izdomāt kuru valsti šogad peismiesim! Uldiņš ir uzcepis piedāvājumu par Igauņu zemi. Aši iepazīstamies un izsakam viedokli pļurkstētavā!
22.10.2007
Nu tad izskatās, ka beidzot Edmunds mūs izmeta no sava servera :) Pašlaik pārvietoju mazu daļiņu uz vienu bezmaksas serveri štatos, kad tikšu klāt neapgraizītam netam, iekrāmēšu pārējo, bet tas ir tikai pagaidu variants, jo piedāvā pārāk maz vietas (ko var gribēt bez maksas). Diezgan liela iespēja, ka kādā brīdi var pārpildīties atļautā vieta datubāzē un pļurkstētava var noklāties :) Pašlaik esmu jau noskatījis vienu citu maksas serverīti, bet pāris dienas paies, kamēr samaksāšu, kamēr izveidos accountu un kamēr sakopēšu visu uz turieni.
03.04.2007
Dārgie draugi! Ir pagājis kārtējais gads un tamdēļ paceļas jautājums - KUNGI UN DĀMAS! KURŠ MAKSĀS RĒĶINU? Karoče ir atnācis rēķins 14.75LVL, par 30draugi.lv DNS uzturēšanu. Un tagad aši, aši visi sarosās un ieskaita man pa kādam latiņam (var arī personīgi nodot)!
Banka: Hansabanka
Saņēmējs: Edgars Melnis
Konts:LV09HABA000130F004170

Paldies Ivaram, Kociņam, Jaņisam, Udžam, Sandim, Krikai un Matiem par ziedojumu!


26.03.2007
Piektdien 30.martā 18:00 Ebis mums ir noorganizējis viskija degustācijas pasākumu! Tas notiks 18:00 Jameson bārā (Ģertrūdes un Barona stūris)! Programmā paredzēts neliela lekcija ar ieskatu mītiskajā viskija vēsturē un lietošanas tradīcijās, pēc tam, viskiju degustācija, kas varētu ievilkties līdz rītam... :)
Ierodamies kuplā skaitā! :)


21.02.2007
Ja nu kāds ir palaidis garām, tad sestdien laižam pie Udžas uz Limbažu pusi, jo tur notiks "30draugu Augstrozes lielezera kauss ledus slīpēšanā"!
Prorammā:
12:00 ierašanās reģistrācija pasākumam un trenniņbraucieni
12:10 starts un braucieni uz laiku. Ieskaite divās klasēs - pilnpiedziņas un bezpiedziņas. Paralēli slīpēšanai varēs veikt arī bļitkošanas paraugdemonstrējumus (instrumentus ņemam līdzi)
15:00 mēģināsim uzstādīt 30draugu sauszemes ātruma rekordu ar slēpēm, sniegadēli un ragaviņām (Ebis paņem līdzi savu dāvanu) aiz auto. Slēpes paņemam līdzi. Kaskadieri var pieteikties! No probz es varu pavilkt arī uz 140!
17:00 brīvie braucieni un kašķa melēšana ar vietējiem iezemiešiem
18:00 iešana pirtī, beidzot skaidrā, jo pie stūres nelietojam
20:00 cūciņas izzvejošana no žāvētavas
20:01 visi taukainām mutēm, smaidīgi pie kaulu kaudzes :))
20:01-04:00 cūkgaļas jeb kādu citu vielu ietekmē pamazām pārvēršamies par sivēniem
04:00 Lapinens izpilda dziesmu par laivinieku (protams, ja Lapinens būs ieradies).
12:00 Par cik sola lielu aukstumu, tad būs piejama atrakcija "saulīte lec, vardīte lec, autiņš nelec"

Visi, kas plāno ņemt dalību lūgtum pieteikties forumā, lai zin cik lielu cūku kaut!


13.02.2007
15.februārī 19.00 Pērnavas 36 (viesnīca Baltpark) tikšanās ar Armandu lai apspriestu visus neskaidros jautājumus par Karēlijas braucienu!


06.02.2007
Par Karēliju! 15.februārī 19.00 sarunāta tikšanās ar Armandu lai apspriestu visus neskaidros jautājumus par braucienu! Vieta tiks precizēta! Visi gatavojam jautājumus!


16.01.2007
Par Karēliju samaksājuši jau 11 gab. Vēl ir palikušas 5 vakances!
P.S.Rītdien vajadzētu nobraukt pa Amatu!


09.01.2007
Nu perversie! Ir ienākušās perversās jaungada bildes!


02.01.2007
Tiem, kas grib braukt uz Karēliju, līdz 2.februārim jāsamaksā avanss! Info par braucienu teitan!


27.12.2006
Jaungada sagaidīšanas pasākuma apraksts. Un dalībnieku saraksts.

Īsumā svarīgākais:
- PASES - DERĪGAS UN SAVAS
- līdzi tērps piedauzīgi vulgārs - to pārbaudīsim pie iekāpšanas autobusā kopā ar pasēm - kam nebūs tiem diemžēl Jaunais gads pienāks Vērmaņdārzā... (Jebio lai nav tā ka tērps ir tikai 7 aktīvistiem un pārējie tizli iesmej...)
- uz vietas piesmiesim saimnieces meitu, jo tā mūsu rezervēto viesu namu izīrēja kaut kādiem leišu kretīniem
- dēļ tā uzmetiena mainās cena - 43 Ls/pers...(tie kas pārskaitījuši jau par 41 Ls iekasējam autobusā Pārējie, kam vēl ir iztrūkstoša summa, skaita pa pilnu programmu)


22.12.2006
Visi saņemās un aizskaita Uldiņam atlikušo naudu par jaungada braucienu!
Izbraukšana 31.decembrī 10:00 no Biedrības nama (Merķeļa iela)!


19.12.2006
Par Karēliju. Bijām vakar pie Armanda. Īsumā:
-iespējamais brauciena datums uz upi Šuja 8-17.jūnijs (piektdien pēc darba izbraucam, nākamajā svētdienā atpakaļ)
-2 dienas ceļā, 8 uz upes
-cena varētu būt robežās no 160-180Ls no sejas
-cenā ietilpst vīzas, busiņš ar šoferi, viss inventārs (ieskaitot teltis), paika, gids, upe :)

-cenā neietilpst šmiga un šmidziņa ;)

Ir doma, ka maksimums braucēju varētu būt 16, jo savādāk būs kolhozs! Līdz janvāra sākumam padomājam un piesakamies, kas ir braucēji šajos datumos! Janvāra vidū sāksim rīkoties!

Pašlaik forumā izskakamies vai datumi un upe ir ok, jo ir arī citi varianti!


11.12.2006
Jauns bet vecs stāstiņš :)


06.12.2006
Sīkas izmaiņas jaungada braucēju sarakstā.


05.12.2006
Novākušās jau ir 40 sejas. Sarakstu var aplūkot teitan. Tie, kas ir zem jautājuma zīmes, lūgums šīs nedēļas laikā izdomāt un pārskaitīt Uldiņam avansu!!! Ja tas netiks izdarīts, tad jūsu vieta tiks piedāvāta citiem gribētājiem!


04.12.2006
Nu tad tā kungi un dāmas! Ir Ieliktas Vitrupes maucamā gabala bildes! Vislabāk pasākumu raksturo šī te bildīte! :))


30.11.2006
Varbūt kāds marta sākumā vēlas braukt uz Slovākiju?


22.11.2006
Šogad jaunais gads Lietuvā (Nida)! Tiek aicināti piedalīties visi 30draugi un 30draugu draugi un 30draugu draugu draugi! Visi jautājumi un atbildes forumā!
Cena 41 Ls. Cenā ietilpst:
- viesu namas
- svētku vakariņas
- brokastis
- baltā kāpa un daļēji aizsalusī Kuršu joma - bonusā
- autobuss
- prāmis nodokļi (ekoloģija un ceļi)

Braukt gribētājiem līdz 4.decembrim jāieskaita pirmā naudiņa - 20Ls! Pārējo nedēļu pirms brauciena!
Saņēmējs: ULDIS KLEPERS
Banka: HANSABANKA
Konts: LV02HABA0551012887595
Info: PAR LIETUVAS JAUNO GADU


31.10.2006
Uldiņš ir uzcepis piedāvājumu jaunā gada sagaidīšanai!
"Sanāk sālīti - bet nu vieta superīga - nav galīgi nodrāzta - atvērta kopš šā gada augusta beigām... salīdzinot ar pērnā gada saimniecības ēku šī jau ir riktīga pils!!!
Piedāvājuma apraksts teitan.
Tas viss teksts ir sūds (to vajag pielabot) galvenais paskatiet ceņņiku... vai var pavilkt pēc cenas?"
Mājas lapa www.nitauresdzirnavas.lv

Viedokļus un secinājumus lūdzu izteikt forumā! Un apzvaniet visus draugus, lai līdz nedēļas beigām aptuveni zinam vai ir reāli novākt 40 cilvēku kompāniju par minēto cenu! + moš kāds lats būs jāuzmet balviņām un atrakcijām.


20.10.2006
Kur sagaidam jauno gadu?


17.10.2006
Pat Āfrikā mums ir draugi...27.09.2006
Ir doma šo sestdien aizbraukt uz Siguldu ar velo pavizināties un pabaudīt dabu, biku ierēkt, nu kaut kā tā! Varbūt kāds vēlas piebiedroties? Pieteikties forumā!


25.09.2006

Ja kāds vēl nezin, tad Ivars, Mati un Māxlinieks ar dāmām piedalās raidījumā "Spicie triki"!
Heija,
Rit 16.00 jūrmalā filmēšana, adresi neatceros, bet ceļš tā kā brauktu uz dzintaru koncertzāli. Nobraucot no pārvada (pār sliedēm) pie pirmā luksafora pa labi un tad pēc jomas ielas atkal pa labi. Kādus 350m jānobrauc un kresajā pusē būs tāda liela māja, vecs kinoteātris, kas ir pārtaisīts par kaut kādu studiju. Tur arī viss notiks. Ceru, ka normāli izskaidroju!
Gaidam rīt atbalsta grupu ar vismaz 30draugiem.
Drescode: 30draugu krekli.
Sākums: plkst. 16,00 plānotais pasākuma norises laiks ~1,5 stundas.
Kaut kā tā! Ja nu kas, tad var jau arī piezvanīt!
Mati

P.S.Ja kāds netiek dēļ darba, tad ir jāmaina darbs! ;)


25.09.2006
30draugi.lv komanda SEB MTB maratona kopvērtējumā ieguvusi 31.vietu komandu vērtējumā! Nedaudz pietrūka līdz sezonas uzstādītajam mērķim - 30.vietai :)
Bet vispār malači!


12.09.2006
Ziemeļlatvija, Otrdiena, 2006. gada 12. septembris, Draugi cīnās par "Lejas Kleperu" kausu :)


06.09.2006
Ieliku dažas bildes no "Lejas Kleperu kauss 2006".


05.09.2006
"Lejas Kleperu kauss 2006" ir noslēdzies. Milzum lielais paldies draugiem, kas saņēmas un pasākumu uzorganizēja! Bija, kā jau vienmēr, super duper pasākums! Bildes un rezultāti būs nedaudz vēlāk, bet pirmais stāsts jau ir lasāms!


29.08.2006
Neliels paziņojums no matiem: visi sev ieplāno 9.septembri jau no paša rīta, jo mati un ivars aicina uz ikgadējo pasākumu septembra sākumā! Info sekos, nebūs kā vienmēr, būs interesanti! :)


23.08.2006
Vai tu jau esi pieteicies LejasKleperu kausa izcīņai!?! Sīkāku info var atrast teitan.


21.08.2006
Ceru, ka visi jau zin labās ziņas, ka Piģuru pasākums tiek pārcelts uz "Lejas Kleperiem"! Pieteikšanās jau ir sākusies! Visu infu meklējiet forumā, kaut kādu lapeli ar visu infu izveidošu, kad Uldiņš atsūtīs sīkāku infu, pagaidām sekojam līdzi forumam! :)


13.07.2006
Laikam jāpaziņi sēru vēsts arī oficiāli... Pēc ilgāk diskusijām un lielām iekšējām nesaskaņām ar ārkārtīgām mokām es paziņoju orgkomitejas vārdā, ka Piģuru kauss šogad tiek atcelts :((
Un Velo-Lemāna tāpatās...


22.05.2006
Paldies Ivaram, Incītim, Zaulam, Kaspim, Kociņam, Matiem, Jaņisam, Rižajai, Artai un Pokucītim par naudiņu! Savākti ir 18,71LVL. Gadu atkal varam spamot bez bēdu...


09.05.2006
KUNGI UN DĀMAS! KURŠ MAKSĀS RĒĶINU? Karoče ir atnācis rēķins par domeina 30draugi.lv uzturēšanu 20LVL un tagad aši, aši visi sarosās un ieskaita man pa kādam latiņam (var arī personīgi nodot)! Hansabanka, Edgars Melnis, LV09HABA000130F004170


08.05.2006
Anna palūdza informatīvi atbalstīt šo pasākumu.


08.05.2006
Traki sen nekas jauns nav ielikts. Nevar saprast vai visi slinki, vai veci palikuši?
Te bildes no Udžas dzimenes.


24.01.2006
4.februārī notiks ikgadējais slēpojiens apkārt Alaukstam. Visu infu var dabūt teitan. Zaķi arī sāk smērēt slēpes un aši aši pieteikties! Pie "Klubs; darba vieta" rakstam 30draugi.lv ;)
Iedvesmai var apskatīt pērnā gada bildes!


16.01.2006
Ieliku jaungada bildes.


02.01.2006
Visiem sveiciens no kosmiskā eža! Jaunais gads sagaidīts godam! Bildes sūtiet uz 30draugi@gmail.com ielikšu virtuālajā telpā... :)


27.12.2005
Kto ņeuspel, tot apazdal! Jaungada braucienā brīvu vietu nav. Izbraukšana 31.12.2005 11:00 no Biedrības nama (Merķeļa iela)! Ir ienākusies arī vakara programma - meklējiet lapas apakšā.


22.12.2005
29 braucēji ir samaksājuši, pārējie arī aši, aši sarosās un ieskaita dalības maksu! Rekvizīti atrodami teitan!


20.12.2005
Tagad aši, aši visi sarosās un līdz piektdienai samaksā par jaungada pasākumu! Mums šonedēļ nauda par viesu namu jāpārskaita! Brīvas vēl 2 vietas!


07.12.2005
Jauno gadu sagaidīsim Aglonā! Varēs bazilikā nolūgties, pabļitkot, paslidot, ar plēvi pašļūkāt, iet pirtiņā, lekt ālīņģī, pagulēt, pārgulēt, pieēsties, pasildīties pie kamīna, ar draugiem gudri parunāt, latgales skaistākās vietas apskatīt u.t.t. Info webā! Pieteikties forumā! Naudu skaitīt bankā! Aši, aši!


03.11.2005
Tā teikt - klusā daba! Jeb ilgi gaidītās bildes!


24.10.2005
pirtī bija labi...


17.10.2005
Tā kā jauna bauma parādījusies... Un sākam skaitīt naudu par pirti, lai ir par ko paiku piektdien sapirkt!


10.10.2005
21.oktobrī būs 30draugu jubilejas pirts! Pirts atrodas kaut kur pie Talsiem, ierašanās 21:00. Pirts būs, ēdamais būs, spēles būs, kur gulēt būs, popiela būs, karaoke būs, gan jau vēl kas būs, tā kā sākam gatavoties! Maxa varētu būt 7,50 no galviņas. Pasākuma dalībniekiem un viesiem ir viens mājas darbs, lai pasākums jautrāks atcerēsimies skolas gadus - jāsavācas nelielās grupiņās un jāizveido priekšnesums popielai. Sīkāka info šeit!


19.09.2005
Eirovīzijas bērnu dziesmu konkursa nacionālās atlases finālā, kas sestdienas vakarā notika Ventspils kultūras namā "Jūras vārti", pirmo vietu un tiesības pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā Beļģijā ieguva Monta Beļinska ar dziesmu "Es esmu maza jauka meitene".


16.09.2005
Futbola sadaļa updeitota. Raksts par lemānu zem preses.


13.09.2005
Ir bildes un arī kofergājiens.


12.09.2005
Mazie Mati 24.septembrī organizē sacensības ar laivām. Kaut kas līdzīgs Piģuru kausam - pasākums draugiem, draugu draugiem un vienkārši atraktīviem cilvēkiem! Pasākuma apraksta teitan. Pieteikuma anketa te.
30draugi.lv dream teams Mati un Šmiga jau pieteicās...


08.09.2005
30draugi ir nolēmuši atbalstīt Smiltenes bērnus Latvijas Eirovīzijas konkursā! Lai bērni varētu piedalīties nākošnedēļ Ventspilī notiekošajā konkursā ir nepieciešams finansiāls atbalsts vismaz 75 Ls apmērā!! Tas sanāk, ja katrs no mums noziedotu vismaz 2,5 Ls (jo vairāk jo labāk) bērni varētu piedalīties šajā konkursā!! Lūdzu Jūsu palīdzību un atbalstu!! Pelmenis

Nosaukums: SO "30draugi.lv"
Reģ.Nr.: 40008077979
Banka: A/S "Hansabanka"
Konta Nr.: LV46HABA0551005814339


01.09.2005
Dažas bildes no lemānas ieliku...


29.08.2005
Lemāna beigusies. Labākie no labākajiem noskaidroti. Kopvērtējumā:
1.Salaspils/Zīriņi
2.V-Sports
3.FOCUS Saulkrasti

Rezultāti būs šodien! Bildes varbūt trešdien!P.S.Nenormāli nāk miegs...


22.08.2005
Atjaunoju lemānas komandu sarakstu un ieliku karti lai var sacensību vietu atrast! A atvaļinājums ta beidzies... :(


15.08.2005
Atjaunoju lemānas komandu sarakstu! Mja, nelaikā man tas atvaļinājums! :)


27.07.2005
7.augustā sk "Briksnis" organizē orientēšanās sacensības ar kājām un velo. Varbūt arī 30draugu komanda grib startēt?


27.07.2005
Piģuru kauss šogad būs 13-14.augustā! Nolikums teitan.


26.07.2005
Sakara ar to, ka ir pienakusi tā gada diena, kad mūsu draugu pulks atkal dodas ciemos pie bernu nama "Vita" berniem, lai apciemotu viņus un arī pie reizes sarīkotu kādu neaizmirstamu nakts trasīti... lūdzu katru, kuram ir tāda iespēja, ziedot kādu latviešu naudiņu, lai sanāk smuks ciema kukulis! Jau ieprieks saku visiem lielu lielu paldies par katru monētu... Gan jau kādreiz es jums atdošos :D

pokemons

Ja nu kāds ir gatavs, tad skaitam uz LV44HABA0551008779374 Andris Lilienfelds.


25.07.2005
Varbūt kāds vēl nav pamanījis, ka 5-7.augustā braucam ar laivām!


11.07.2005
Ebis ar ko beidzot uzskrecelēja! :)


08.07.2005
Sen nebija bijis update futbola sadaļā.


06.07.2005
Jaņisa piedzīvojumi elbrusā! Ir arī raksts par mūsu orientieristiem!


19.06.2005
Ir ienākušās Jāņu bildītes!


21.06.2005
Ja gadienā kāds vēl nezin, tad Jāņus braucam svinēt uz Blomi! Līdzi ņemam draugus! Ar draugu draugiem tā prātīgāk, jo ir bijuši nepatīkami pārsteigumi! Neaizmirstam paņemt arī ko ēst un dzert! Mūsu rīcībā būs visa Blomes estrāde, spēlēs "Kociņš band", tur pat blakus ir arī volejbola laukums un laikam arī futbola (Udža radīs klasi)! Ir arī dīķis, kur alu padzesēt un ne tikai (es zinu zēnus, kas tai dīķī ir pat papardes ziedu atraduši)! Tai dīķī dzīvo arī līņi... Drošības labad iemetam bagažniekā arī kādu telti un tad visi laižam bumbu spēlēt, kvasu padzerties! Ak jā un neaizmirstiet:17.06.2005
Nu tad ilgi gaidītās kāzu bildes. Kārtība gan jamajām ir kaut kāda nekārtība...


07.06.2005
Kungi! Atceraties? :)) Nedaudz cenzēta versija no Pelmeņa vecpuišu balles...


03.06.2005
18.06.2005. Ozolniekos būs ūdens pasākums!
Ozolniekos ir notikušas pārmaiņas. Jaunajā ēkā darbojas plašas ģērbtuves ar skapīšiem. Drīz būs arī bufete un viss pārējais. Trases īpašnieks Ilmārs Rudzutaks piedāvā organizēt sacensības vienu nedēļu pirms Jāņiem (sestdien, 18.jūnijā). Piedalīšanās bez maksas. Tiek domāts par balvu fondu.
Programmā slaloms 2 grupās:
Tautas klasē - ar jebkuru peldošu līdzekli
Lietpratējiem - ar vienu slēpi."

Arī 30draugi var piedalīties - gan rādot trikus uz ūdens :)), gan vērojot...
sp.
Pasākums atcelts!


30.05.2005
Paldies Gačam, Udžam, Incītim, Sandim, Šmidziņai, Pokemonam, Jaņisam, Zanītei, Kaspim un Zaula kungam par pārskitītajām naudiņām! Atkal gadu varam spamot! :)


11.05.2005
Dārgie draugi! Kopš mūsu smilškastītes oficiālās reģistrēšanas dienas ir pagājuši vairāk kā 2 gadi! Līdz ar to - KUNGI UN DĀMAS! KURŠ MAKSĀS RĒĶINU? Karoče ir atnācis rēķins par 20LVL un tagad aši, aši visi sarosās un ieskaita man pa kādam latiņam (var arī personīgi nodot)!


10.05.2005
Bildes runā skaļāk par vārdiem! ;-)
Pamazām sāk aktualizēties jautājums kur svinam Jāņus? Izteikties forumā.


09.05.2005
Abi kaimiņi drusku nodeva uguņus pa Austriju, provēs šodien izcenzēt bildes un rītdien ielikt webā... A šovakar jādodas uz "Runci" hoķis skatīt!


26.04.2005
Udžas kvartiņu nosvinējām godam! Bildes runā skaļāk par vārdiem... :))


19.04.2005
Sen nebija neviens stāsts uzrakstīts... tad nu Udža ir pacenties! Cerams, ka mūsu kūlas inspektori arī saņemsies un uzrakstīs stāstu par kūlas dedzināšanas jautājumu risināšanu kurzemes pusē un gulēšanu pūpolos...


23.03.2005
Neliek jau mieru... reku bildes no Smiltenes tusa...


03.03.2005
Sestdienas pasākuma starts tiek pārcelts uz 14:00!


25.02.2005
5.martā pasākums būs! Sīkāka info par pasākumu - klikā te. Pieteikšanās - klikā te.


21.02.2005
Laikam briest jauns pasākums :)


07.02.2005
Sestdien apmeklējām ikgadējo slēpojienu apkārt Alaukstam! Bilžuki teitan!


18.01.2005
Snieg!


05.01.2005
Jauno gadu sagaidijām godam! Kompromāti atrodami šeit! Šis, tas gan tur nav ielikts, to varat no manis nopirkt! :))


24.11.2004
Vajadzēja nedaudz no darba atslēgties vot i updatoju webu! Zaula kungs būs priecīgs! :)


17.11.2004
Ir nolemts jauno gadu sagaidīt tik pat jautri kā pērn - igauņu zemē, jo tur jaunais gads pienāk lēnāk... Visa info kas, kur, kad, pa cik atrodama šeit!


03.11.2004
Iemetu Kaspja papildinājumu stāstam + Matu stāsts + futbola apdeic.


25.10.2004
Ķerat šakāļi :))


22.10.2004
Nu tad beidzot atradās nedaudz laika webam, ieliku stāstu no 30draugi.lv jubilejas pasākuma. Bildes domājams ka būs rīt...


19.10.2004
Par cik galīgi nav laika, tad bildes būs tad, kad Gača atstieps savas! Stāsti būs, tad, kad būs bildes! Karoče cerams ka piektdien!


18.10.2004
Paldies organizatoriem par labi noorganizēto pirts pasākumu! Ak jā visiem izsoles dalībniekiem (citi arī drīkst) lūgums pārskaitīt naudiņu, kas tiks novirzīta labdarības pasākumam - latgales bērnu sporta spēļu organizēšanai! Zemāk lietu saraksts par kurām jasamaksā zemāk minētajā kontā, kā Sandis ir lūdzis:
Speķīc zābaki 4.5
Vecenes žurnāls 5
Sančo zeķes 4
Gacha koks 10
Pokucīc lupatiņa 5
Zauls plēve 40
Kociņš bite & 1000000 10.3
Zauls zāles 5.2
Kaspis brilles 6
Mati tabaka 12
Sandis topiņš Sindijai 10
Pelmenis Lapina kedas 15
Udza 30draugi plakāc 16.5
-----------------------------
143.5

Sandis Zuzāns
a/s Hansabanka
55100058386915.10.2004
Nu tad visi šovakar dodas uz pirti! Satiekamies 18:30 pie "Alfas" un tad dodamies uz Salacgrīvas pusi! Karti var apskatīt šeitan, bet info par pirti šeitan! Vēl daudz spama ir forumā!


05.10.2004
15.oktobrī pirts! Pašlaik sīkāka info tikai forumā


27.09.2004
Papildināju ne-darbus. No Alda vēl gaidu Liepājas un Plostu aprakstus :)


22.09.2004
Nū, vispār, nū ir bildes no sestdienas pasākuma... brīdinu, ka skatītājiem ar vājiem nerviem daži kadri varētu būt nepatīkami, nu vispār ne tā, ka nepatīkami, bet pretīgi... ak jā bildes ir teitan!


17.09.2004
Kādu brīdi būs pieejams zips ar bildēm no Latvijas Kausa Piedzīvojumu Sacīkstēs Līgatnes posma. Bilžu vairs nav - kto neuspel, tot apazdal!


16.09.2004
Iemetu Plostu bildes.


07.09.2004
Ir Zaķu komandas stāsts.


06.09.2004
No 600 lemānas bildēm pēc nežēlīgās tīrīšanas palika 130! Nu un ir vēl šādas tādas bildes kas īsti zem lemānas nepalīda... :)


01.09.2004
Sakārtoju rezultātu tabulas. Bildes no pasākuma var atrast www.tinis.lv. Šonedēļ mēģināšu ielikt arī pārējās bildes, kas nav atrodamas tinis.lv lapā. Zem preses var atrast Ziemeļlatvijas rakstiņus par šā gada Velo-lemānu.


30.08.2004
Velo-Lemānai pagaidām tikai kopvērtējuma rezultātu tabula un apļu laiki! Centīšos rītdien sakārtot pārējo.


22.08.2004
Aha negaidijāt? Ir bildes no vakardienas pasākuma Liepājā!


20.08.2004
Pēc nakts zibeņiem šodien nets raustās… :-/


17.08.2004
Iemetu weikošanas bildes, savādāk jau ēd nost bez sāls… :D


11.08.2004
Atdzīvināju kompi. Eku šeku Piģuru kausa bildes. Rezultāti ir.


06.08.2004
Mūsu futbola komandai otrā vieta Latvijas smilšu futbolā. Ir arī diploms. Malači! ;-)


05.08.2004
Udžam atkal ir kas stāstāms.


04.08.2004
Pieteikšanās Velo-Lemānai ir sākusies. Ir pirmā komanda. :) Ir arī jauna bauma.


30.07.2004
Piģuru kausam pieteikušās jau 10 komandas! Gribētāji sarosās, jo pieteikšanās tūliņ, tūliņ beigsies! Kaut kas jauns arī futbola sadaļā. A man atvaļinājums vēl turpinās... un lai jums visiem daudz darba... ;-)


12.07.2004
Pieteikšanās Piģuru kausam jau sākusies!


09.07.2004
Ir ielikts Piģuru kausa nolikums un atsauksmes no labdarības pasākuma un apdeitota futbola sadaļa.


06.07.2004
Nu tad beidzot ilgi gaidītās Jāņu bildes :)


21.06.2004
Ieliku foto no pasēdēšanas SandysBeach un zvejas.


18.06.2004
Papildināju jāņu pasākumu ar norādījumiem kā nokļūt īstajā vietā īstajā laikā.


16.06.2004
Nu tad beidzot pārvarēju savu slinkumu un izdarīju to, ko man sen jau vajadzēja izdarīt! Paldies Zaula kungam par uzcepto infu. :)


15.06.2004
Laiks skrien vēja spārniem - stress tik tiko beidzies un Jāņi jau klātu! Neliels pasākuma plāna uzmetums.


14.06.2004
Izlaiduma after-party - bija labi.


10.06.2004
Piģuru kauss šogad būs 7-8 augustā! Tiek izsludināts 2004.gada Piģuru kausa simbola konkurss!! Visus, kas veelas piedalīties iesūta savus darbus līdz 01.07.2004 uz e-mailu: rpelna@one.lv


09.06.2004
Foto no ikgadējiem Arņu svētkiem. Žēl ka fočikam beidzās bača pasākuma sākumā... ;-)


27.05.2004
Udža raudāja un es apžēlojos => ieliku futbola bildes... un lai piedod man tie, kam lēns pieslēgums... ;))


26.05.2004
Ir ieliktas bildes no pasaules čempja kokejā, kas notika iekš to Prāgu...


24.05.2004
Ieliku bildes no pasākuma Bundbergā, kas notikās 16.05.2004. :) Apdeitota arī futbola sadaļa.


18.05.2004
Ir ielikts info par šā gada Velo-lemānu.


06.05.2004
Visi balso par Ebi :)


06.05.2004
21.maijā braucam pa salacu!Sīkāka info forumā!


21.04.2004
Udža ir uzrakstījis stāstu par to kā mums gāja žurnāla "Klubs" organizētajā paintball pasākumā!


15.04.2004


30.03.2004
Sestdien atkal bijām Amatā - foto reportāža. Ir arī šādas tādas baumas... :))


22.03.2004
Svētdien bijām Amatā - foto reportāža.


15.03.2004
Ugo ar sācis bīdīt savu projektu =>12.03.2004
Visi pamazām sāk briest ģeorallijam...


10.03.2004
Pie Udžas stāsta vēl daži bilžuki.


08.03.2004
Pie Udžas stāsta piemetu arī 2vus bilžukus. Ā un vēl arī pļurkstētava automātiski pārveidos iekopētos linkus, lai var klikāt virsū. :)


02.03.2004
Udža ir atgriezies no Alpiem un viņam ir ko teikt! :)) Stāsts teitan!


20.02.2004
Tagad pļurkstētava arī iekš WAP! Pašlaik gan var tikai browset pēdējos 20 ierakstut, bet domāju ka nākošnedēļ sataisīšu lai var arī iepļurkstēt! ;) Ā nu jā, adrese ir - http://www.30draugi.lv/wap.php


17.02.2004
Kaspis ir uzrakstījis nelielu stāstiņu par Alauksta slēpojienu...


16.02.2004
Nu ko, svētdien bija tāds tīri labs pasākums. 7 zaķi slēpoja 15km apkārt Alaukstam, lieki piebilst, ka apmēram puse no jamiem svētdien 6os no rīta vēl dzēra... :)) Lai nu kā, bet rezultāti šodien būšot atrodami teitan!


11.02.2004
Tagad pļurkstētava dod cepumiņus. :)


10.02.2004
Daži no 30 draugiem tomēr piedalīsies tautas slēpojumā "Apkārt Alaukstam 2004"! Dalībnieku saraksts un info par pasākumu


05.02.2004
30draugi.lv kompānija ir nobriedusi piedalīties tradicionālajā tautas slēpojumā "Apkārt Alaukstam 2004"! Dalībnieku saraksts un info par pasākumu! Baigi stulbi sanācis - pasākums pārcelts uz 15.februāri, jo maita sniegs ir nokusis! Kas zin vai maz sanāks piedalīties... :-/


28.01.2004
Velo-Lemāna šogad būs 28.augustā! Info vēl sekos! :)


16.01.2004
Pateicoties Dainim pļurkstētava vairs negļuko! :)

15.01.2004
Nu ko ir jau vēls vakars. Beidzot saņēmos un pabeidzu lapas pārveidošanu no tehniskā viedokļa. Ir arī šis tas reorganizēts meņučos un domājams, ka tiks vēl nedaudz pielabots. Ir arī šādi tādi dizaina nieciņi, kas arī domājams vēl mainīsies. Ja ir kādi gļuki, tad ziņojiet, lai gan nevajadzētu būt daudz. Laikam nākošais darbs, kas mani sagaida ir sadaļa "mēs", bet vispār nebūtu slikti, ja kāds to uzņemtos uztaisīt... :-)) Ā un nākamnedēļ mani varēs atrast tikai uz mob. jo visu nedēļu būšu kursos. :)


08.01.2004
Jaungada bildes ir papildinātas!


06.01.2004
Sveicieni jaunajā gadā! Draugi atjēgušies no jaungada svinībām i vot vam rezuļtat - ģesit parasjat oi nē stāsts un arī bilžuki!


18.12.2003
Draugi organizē Jaungada sagaidīšanu Igaunijā uz kalna un aktīvi koļī līdzbraucējus! Sīkāka infa un pieteikšanās forumā!


17.12.2003
Smiga aktīvi nodarbojas ar lapas koda pārrakstīšanu no 0, jo pašreizējā versija ir tapusi pašmācības ceļā un ir pilna ar visādiem gļukiem un muļķīgām koda rindām. Drīz, pavisam drīz, tiks uzlika jaunā lapa.


24.11.2003
Ir ieliktas pāris bildes no piektdienas pasākuma 70-to stilā...


24.11.2003
Ieliku svetdienas brauceja dienasgrāmatas 2.nodaļu!


21.11.2003


15.11.2003
Ieliku pirts bildes!


13.11.2003
Piemetu vienu jaunu linku uz inčantiem stāstiem.


12.11.2003
Ieliku bildes no pašnāvnieku pasākuma... :)) Pirts bildes būs vēlāk!


31.10.2003
Ir šis tas priekš Nokia telefoniem...


27.10.2003
Ir iesākta futbola sadaļa! Laika trūkuma dēļ nav linki salikti!


23.10.2003
Ir ielikts pirts pasākuma plāns!


23.10.2003
Salaboju sms sadaļu! Tagad itkā vajadzētu varēt uz visiem jaunajiem nummuriem arī aizsūtīt!


22.10.2003
Kā mēs zvejā braucām, vai arī atkal viena jauki pavadīta nedēļas nogale.


08.10.2003
Ieliku VX Zemgale 2003 bildes


07.10.2003


06.10.2003
Ir ielikts stāsts pat VX Zemgale 2003!


30.09.2003
Ieliku bildes Kaimiņi @ Lietuva!


26.09.2003
Izskatās, ka ir iesākta jauna stāstu sērija! :) Zem stāstiem meklējam Svētdienas braucēja dienasgrāmatu un ceram, ka turpinājums sekos... ;-)


18.09.2003
Kaut kā pēdējā laikā mani itin bieži piemeklē radošais gars! :)) Beidzot savedu kārtībā bilžu galerijas!


11.09.2003
Radošais gars piemeklejis mani, šur tur lapu izskats mainās katru brīdi, kad bus laiks, tad samainīs visur. :))


10.09.2003
Zem lemānas var palasīties stāstus.


03.09.2003
Daudz daudz jaunumu. Lemāna ir noslēgusies! Rezultāti, bildes, stāsts u.t.t. Nu jā vēl kas - Matonegāts ir ieguvis A kategoriju savai vadītāja apliecībai! ;-)


21.08.2003
Ir ielikts blondīņu komandas stāsts par PK2003. Ir pamainīti navigācijas linku izskati.


14.08.2003
Ir šādas tādas izmaiņas kuras varbūt uzreiz nevar ievērot, bet varbūt daudzi nemaz i nepamanīs! ;-)


13.08.2003
Ir ieliktas bildes no Piģuru kausa!


12.08.2003
Ir ielikti Piģuru kausa rezultāti un arī jauni stāsti! Slinkums linkus rakstīt... :))


11.08.2003
Ielikts Piģuru kausa stāsts!


08.08.2003
Ir ielikts 30draugi.lv logo pirmais variants, kā arī nedaudz pamainīts lapas izskats!


07.08.2003
Jauna sadaļa photoshop!


06.08.2003
Tapšanas stadijā ir RAP opera "Sāga par Matonegātu"!


05.08.2003
Velo Lemānai atcelts vecuma ierobežojums pie nosacījuma ka tiek saņemta vecāku atļauja! Piģuru kausam piepikta sadaļa tiesneši!


04.08.2003
Ir jaunas baumas...


23.07.2003
Es te nedaudz esmu atvaļinājumā, BET - Man ir tas gods paziņot, ka 09.08.2003 būs Piģuru kausa izcīņas sacīkstes!


08.07.2003
Ir ieliktas Udžas atmiņas par pagājušo nedēļas nogali blomē!


07.07.2003
Dienas cilvēks Goga!


03.07.2003
Jauna sadaļa: Velo-Lemāna


30.06.2003
Ir ieliktas bildes no Jāņiem!


11.06.2003
Ir pielikta lapas karte!


09.06.2003
Tauta baumo... + šāda tāda infa par jāņiem... Pamainītas arī tīri tehniskas lietas, kas attiecas tikai uz adminu ;-) kā arī nedaudz linku izskatiņš...


06.06.2003
Pieliktas vēl pāris dziesmas!


05.06.2003
Ir izņemtas ārā pāris manuprāt liekās sadaļas. Ar nepacietību tiek gaidīta Matu solītā auto sadaļa, kā arī dasaļa "jāņi"! :)


04.06.2003
Ir ielikts tomicka stāsts par to kā gāja monas ekstrēmajā kausā.


20.05.2003
Kopumā ir ielikti 3 stāsti par pirts pasākumu! Shit liste arī ir pilna! :))


19.05.2003
Nu ko! Pirts pasākums manuprāt bija ok, lai gan ne gluži tāds kā es to biju iedomājies... Udžas stāstu meklējiet virtuālajā telpā...


14.05.2003
Bildes no VX Kurzeme 2003 var meklēt sadaļā vx komandas!


13.05.2003
ir ielikts 17.05.2003 pasākums plāns!


13.05.2003
Stāstu sadaļā ir jauns stāsts par Gogas piedzīvojumiem!


12.05.2003
Ir ielikta šāda tāda infa par Slepkavu kausa turpinājumu!


05.05.2003
Ir ieliktas atmiņas par VX Kurzeme 2003. Ir arī daļēji rezultāti!


22.04.2003
Tiek uzsākta ziedojumu vākšanas kampaņa! Tiek piereģistrēts domains 30draugi.lv un pamazām tiek plānota migrēšana uz citu serveri!


15.04.2003
Pie jociņiem jauns texc.


14.04.2003
Ieliktas bildes no žurnāla "Klubs" rīkotā bowlinga turnīra.


14.04.2003
Parādījusies jauna sadaļa vx komandas!


14.04.2003
Ir ieliktas jaunas baumas...


09.04.2003
Edgari ir veiksmīgi nosvinēti, laiks ķerties pie kādiem jaunumiem! :) Ir ieliktas bildes no pasākuma pad kodavim nazvaņijem "sāls maize".


17.03.2003
Joku sadaļā ir ielikts jauks testiņš!


12.03.2003
Ir ielikt stāsts par Speķīša piedzīvojumiem Austrijā!


03.03.2003
Ir atvērta jauna sadaļa baumas! Visi, kam ir kādas baumas, droši sūtiet šmigam! :))


21.02.2003
Uzliku sākumlapā, ka uzspiežot uz "Welkomēti mūsu midzenī!" ir iespēja sākt katru dienu ar šo lapu...


20.02.2003
Šodien negaidīti uz mirkli nomira pļurkstētava, pozitīvais moments - atklāju to, ka bija uzlikt limits uz postu skaitu. Tagad viss ruljez. :)


17.02.2003
Ir tādā nelielā testa versijā ielikta sadaļa skaņa, kur būs dziesmas vārdiņi un backgroundā pati dziesma. Tiesa, lai to ievērtētu, būs nepieciešami skaņas atskaņošanas pribambasi... Ja tautai patiks, liksim uz visiem laikiem... :)


12.02.2003
Gan jau ka būsiet pamanījuši nelielas izmaiņas tekstu stilos. Tas brīnums ko šmiga ir šodien apguvis saucas Cascading Style Sheets.


11.02.2003
Bikiņ pamainīju linku izskatu. Ir ielikta jauna pļurkstētavas versija!


05.02.2003
Ir ieliktas lokālās dienas vārdadienu saraksts.


03.02.2003
Ir savests kārtībā forums.


29.01.2003
Ir dabūts tīri sakarīgs kods un ielikta sadaļa forums. Pagaidām gan vēl nestrādā, jo no admina vēl jādabūn write tiesības. Tuvākajās dienās izmaiņu nebūs - braucu komandējumā! Saturās Lietuva! :))


28.01.2003
Ir izveidota jauna sadaļa dziesmas. Lūgums viseim dainu tēviem iesūtīt sev zināmās dziesmas, kas šeit vēl nav iekļautas, bet kurām obligāti tur būtu jābūt!


27.01.2003
Ir ieliktas bildes no slepkavu kausa. Meklēt iekš slepkavu kausa. Ir ielikts arī jauns stāsts un papildināti linki


23.01.2003
Ir izveidota jauna sadaļa galerija. Lūk tā!


21.01.2003
Ir izveidota jauna sadaļa stāsti iekš kuras jau ir ielikti šādi tādi garadarbi. :)


17.01.2003
Ir izstrādāts jauns lapas dizains, ko var aplūkot sadaļā DIZAINS. Šo nedēļas nogali ar Tomicku, Gogu un Kaspi dzersim šņabi un kodēsim lapas jauno izskatu, tā kā pirmdien droši ka varēsiet jau ievērtēt un kritizēt. ;-) Varbūt beidzot pabeigsim sadaļu "par mums". Ir ielikts šis tas pie jociņiem. Enjoy. Manuprāt vakardienas slepkavu pasākums bija izdevies! Jāgaida kad Mārtiņš atstieps bildes!


15.01.2003
Ir ielikta jauna sadaļa - dizains. Un pāris jauni (veci) joki!


14.01.2003
Ir ieliktas Piģuru kausa bildes. Kā arī pāris jaunas komandas pie Slepkavām. Ja neviens neizrādīs iniciatīvu piepalīdzēšanā, tad iespējams ka kādubrīdi darbs pie weba apstāsies, jo pašlaik esmu nolēmis gruzīties iekšā PHP lai atvieglotu weba administrēšanu...


13.01.2003
Ar Matiem bijām uz lazeriem, drusciņ pašaudijāmies un nolēmām ka šonedēļ būs pasākums pad kodavim nazvaņijem - "slepkavas"! Meklējiet infu sadaļā slepkavas!


13.01.2003
Ir ielikti pāris gabaliņi pie jokiem, ir uztaisīts uzmetums sadaļai "par mums". Izskatās ka šodien nekādas lielās izmaiņas nebūs - kādreiz jau ir arī jāpastrādā! :)) A spams iekš pļurkstētavas turpinās!


09.01.2003
Šodien šmiga pabeidza lapas totālu pārveidošanu. Liekam dzīvajā! Tagad jāskatās vai nau kaut kādi gļuki! Pretenzijas/ieteikumus forumā.


09.01.2003
Šodien tiek plānoti masveidīgi saita reorganizācijas darbi pod kodavim nazvanjijem - Frames nafig! Kā arī ir doma mēģināt ko sakarīgu paveikt dizaina jomā. Redzēs kā būs ar darbiem... :D A spams iekš pļurkstētavas turpinās!


08.01.2003
Tiek salabota Pļurkstētava. Kā arī atvērta jauna sadaļa - "estonci". Tagad jāpievēršas galvenajiem uzdevumiem => fotogalerijas izveidei un pamattekstu rakstīšanai! Būsim ļoti pateicīgi, ja kāds kaut ko kādai sadaļai uzrakstīs un mums atsūtīs.


08.01.2003
Pirmais testa variants tiek ielikts webā, sākam testēt un priecāties. Ā ir radies vēl viens projekts "Slepkava 2003" ;-D jeb šaudīšanās ar lāzeriem. Domājams ka ziemā tas ir daudz reālāk kā kartingi. Par šo projektu welkomēti izteikties forumā.


06.01.2003
Interesanti kas notiek kad sheit sāk rahtīt garākus tekstus vot tas ir jānotestē un kā jūs domājat ko? :)))))))))))) in teresanti kas notiek kad sheit sāk rahtīt garākus tekstus vot tas ir jānotestē un kā jūs domājat ko? :))))))))))))


06.01.2003
Sākam nopietni pievērsties lapas kodēšanai. Tas ir es gribēju teikt sākam mācīties... :))


01.01.2003
Atkopjamies no vecā gada tusiem.